<h1>ChodzeniePoOgniu.com</h1>, Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash.


Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie? Zostaw swojego maila:

Tarot Bezpeczeństwo

90% historii, które słyszymy na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą karty Tarot'a to zabobony!

Tarot nie przynosi pecha.

Pecha przynosi mówienie o pechu J

Tarot jest narzędziem, i jak każde narzędzie można go używać lepiej lub gorzej.

Tak naprawdę, nie chodzi o same karty, tylko o i ich użytkowników oraz ich klientów.

Jedynym zagrożeniem wydaje się tu być ślepa wiara, brak krytycznego osądu i zdrowego rozsądku. Ale te cechy są destrukcyjne przy korzystaniu z usług każdego rodzaju, nie tylko  wróżek.

Czy wiesz, że 90% ludzi, którzy wybierają się do marketu AGD w poszukiwaniu np. odkurzacza, dokona zakupu egzemplarza sugerowanego przez obsługującego stoisko?

I wcale nie jest to złe, czy dobre.

 Większość ludzi lepiej się czuje, jeżeli ktoś im powie, co jest dla nich dobre i jak powinni zrobić. Jesteśmy stworzeniami sugestywnymi i przewidywalnymi. Działamy według schematów. 

TAK, to prawda, że wróżki wcale nie muszą być jasnowidzami! Wystarczy tylko dobry zmysł obserwacji i znajomość podstaw psychologii. W przypadku 90% klientów, tak właśnie się dzieje! Ale właśnie dla tych pozostałych 10% warto to rzemiosło ulepszać, udoskonalać i z nim pracować.

Kiedy po kilkuletniej praktyce w gabinecie wróżb uświadomiłem sobie, że tak naprawdę to w przypadku większości moich klientów, nawet nie potrzebuję kart, by powiedzieć jak będzie wyglądał rozwój sytuacji o którą pytają...

Obrałem wtedy, jako swoją „misję zawodową” cywilizowanie tej branży, drogę trzeźwego traktowania intuicyjnych informacji oraz skuteczność.

 Do wróżek trafiają w większości ludzie z  poważnymi, i mocno skomplikowanymi sprawami. W takich sytuacjach liczy się tylko to,- by stać się większym niż sam problem!

Szybko i skutecznie wyjść na prostą! Znaleźć rozwiązanie i spokój.  

 

 Potrzebujesz więcej informacji? Napisz

 

  

Copyrights www.TarotCzestochowa.pl - Centrum Szkoleniowe PERUN. Fire Walking Poland
Tarot Częstochowa | Tarot w Częstochowie | Wykonanie: Czewka (Częstochowa)